מסעדה לבר מצווה בחיפה

בשעה טובה, בנכם הגיע לשנתו השלוש עשרה ולחגיגת בר המצווה. אם אתם מתכננים לערוך את האירוע במסעדה ומחפשים מסעדות לבר מצווה בחיפה, כדאי שתכירו את בראון - בר מסעדה גדול, איכותי ומעוצב המציע תפריט מגוון ואווירה ביתית ונעימה.

 

חגיגת בר מצווה ביתית ואינטימית במסעדה

לצד הטרנד של חגיגות בר מצווה גדולות, נוצצות ויוקרתיות באולמות אירועים הומי אדם, רבים בחיפה וסביבתה עדיין מעדיפים לחגוג את האירוע באופן יותר צנוע, ביתי ואינטימי. העדפה זו יכולה לנבוע מסגנון החיים של בני המשפחה, ממשפחה קטנה, או פשוט מרצון לקיים אירוע אישי ואינטימי שמספר מוזמניו אינו עולה על מאה איש. מדובר בקהל אנשים איכותי המחפש מקום לבר מצווה בחיפה שמעניק אווירה אינטימית ונעימה, כמו בבית, וזאת ללא הטרחה שבהפקת וארגון האירוע באופן עצמאי. זהו בדיוק המקום וזוהי האווירה שמציעה מסעדת בראון.

 

תכנון בר מצווה בהתאמה אישית מלאה

במסעדת בראון מציעים לכם מקום איכותי לבר מצווה בחיפה המותאם במדויק לרצונות ולצרכים שלכם. כך למשל, תוכלו לבחור בין בר מצווה של עד מאה איש בצהרי היום, או לחילופין בחגיגה יותר אינטימית של שלושים מוזמנים בערב באחד מחדרי הוי.איי.פי. כמו כן, צוות המסעדה יתכנן ביחד איתכם תפריט משובח העונה במדויק לטעם המבוקש ולהגדרות תקציב. ולבסוף, בבראון גם ידאגו להפיק את האירוע ולעצב את המקום בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים שלכם.

 

חגיגת בר מצווה מושלמת

הבחירה בבראון בתור מסעדה לבר מצווה תעניק לכם חוויה איכותית על כל פרטיה. ראשית, העיצוב האלגנטי של המקום כולל ריהוט איכותי לצד חיפוי קירות מעץ ולבנים חומות, ויוצר אווירה אלגנטית, נעימה ואינטימית. בנוסף לכך, לצוות המסעדה יש את כל הניסיון והכלים לארגון חגיגת בר מצווה באופן מקצועי ויעיל, עם התאמה מלאה לצרכיו הייחודיים. המקום יהיה מוכן לקראת האירוע במועד המבוקש, מנות האוכל יסופקו בשפע כשהן טריות, טעימות ומעוצבות בצורת הגשה מבוקשת, בין אם על הבר או בהגשה אישית על ידי מלצרים מנוסים ואדיבים. בנוסף, המקום יעוצב בהתאם לצרכי האירוע וילווה במוזיקה נעימה של המסעדה או שלכם. לכל אורך הדרך הצוות עומד לרשותכם ומוכן לענות על כל צורך ובקשה.

 

הזמנת מקום לבר מצווה בחיפה וסביבתה


להזמנת מקום לבר מצווה בחיפה וסביבתה, לקביעת פגישה ולקבלת עוד מידע ופרטים, צרו קשר עם מסעדת בראון בטלפונים 04-8112391, 052-3213425 ו- 054-6816141.

שד' מוריה 131, חיפה | שעות פתיחה: 18:00-06:00

טלפונים: בראון - 04-8112391 | 052-8398829 | 054-4557527